OSTATNÍ VZORY

Nalezeno 53 dokumentů.

Výsledky hledání řadit podle: sipka Abeceda | sipka Datum
Dohoda o vyplňovacím právu směnečném - vzor ke stažení 199 Kč
199 Kč
rtf29.12.2016, Mgr. Jana Rejtarová
Počet stran: 2
Typ: OSTATNÍ VZORY, dohoda
Směnka je institutem, který po staletí plnil významnou úlohu v právním styku (zejména obchodním). Směnka měla především funkci platební, kdy často nahrazovala klasické peníze, v současné době však je využívána zejména její zajišťovací funkce. Vzor je ke stažení po platbě, stačí zaslat peníze bankovním převodem nebo platební kartou a odešleme Vám okamžitě vzor dohody emailem. Ten pak stačí pouze upravit a použít pro Vaši konkrétní situaci.

Dopis vzor ke stažení zdarma
rtf6.12.2016, Verlag Dashöfer, spol. s r.o.
Počet stran: 1
Typ: OSTATNÍ VZORY, formulář
Vzor dopisu ke stažení. Jedná se o typický dopis, který zprostředkovává komunikaci mezi úřadem, státní institucí a fyzickou osobou. Tento dopis je ke stažení zdarma. Další vzorové smlouvy, např. kupní smlouva na auto, plná moc k přepisu auta, generální plná moc, pracovní smlova nebo smlouva o nájmu, jsou ke stažení po platbě například smskou nebo přes PayPal. Tyto vzorové smlouvy jsou vypracovány odborníky dle aktuálních právních předpisů, můžete se spolehnout na jejich obsahovou i formální správnost.

Dovolání k Nejvyššímu soudu - vzor s výkladem 399 Kč
399 Kč
rtf16.11.2016, Mgr. Pavla Krejčí
Počet stran: 6
Typ: OSTATNÍ VZORY, podání
Dovoláním lze napadnout pouze rozhodnutí soudů odvolacích, tj. soudů vrchních nebo krajských, které rozhodovaly o odvolání soudů I. stupně. Vzor uvádí jako modelovou situaci dovolání k Nejvyššímu soudu ČR pro rozsudku Městského soudu v Praze. Výklad uvádí nezbytné náležitosti dovolání.

Formulář - Informovaný souhlas opatrovníka pacienta s omezenou svéprávností - vzor ke stažení 299 Kč
299 Kč
rtf6.12.2016, Mgr. Magda Vavrušková, JUDr. Jakub Vozáb PhD.
Počet stran: 4
Typ: OSTATNÍ VZORY, formulář
Vzor formuláře ke stažení Informovaný souhlas opatrovníka pacienta s omezenou svéprávností je vzorový formulář ke stažení. Stačí jej jen upravit pro potřeby konkrétního zdravotnického zařízení a můžete jej pak okamžitě použít v praxi. Vzor Informovaný souhlas opatrovníka pacienta s omezenou svéprávností je ke stažení po jeho zakoupení, například bankovním převodem nebo platební bránou GoPay. Platba i stažení vzoru jsou jednoduché a nezaberou Vám více než pár minut. Poté Vám vzor Informovaný souhlas nezletilého pacienta zašleme jako přílohu emailu. Využijte i další vzory smluv ke stažení, např. kupní smlouva, smlouva o dílo, pracovní smlouva, plná moc nebo nájemní smlouva - velký výběr garantovaných vzorů smluv s jistotou aktuálnosti.

Formulář pro informace před uzavřením smlouvy - timesharing 199 Kč
199 Kč
rtf22.11.2016, Mgr. Jana Rejtarová
Počet stran: 2
Typ: OSTATNÍ VZORY, formulář
Formulář pro informace před uzavřením smlouvy, ve které se sjednává dočasné užívání ubytovacího zařízení s noclehem na více než jeden časový úsek, pokud je taková smlouva uzavřena na období delší než 1 rok podle nařízení vlády č. 364/2013 Sb., o formulářích pro smlouvy, ve kterých se sjednává dočasné užívání ubytovacího zařízení a jiné rekreační služby.

Formulář pro odstoupení od smlouvy - timesharing 129 Kč
129 Kč
rtf22.11.2016, Mgr. Jana Rejtarová
Počet stran: 1
Typ: OSTATNÍ VZORY, formulář
Formulář pro odstoupení od smlouvy, ve které se sjednává dočasné užívání ubytovacího zařízení nebo jiné rekreační služby podle nařízení vlády č. 364/2013 Sb., o formulářích pro smlouvy, ve kterých se sjednává dočasné užívání ubytovacího zařízení a jiné rekreační služby

Individuální vzdělávací plán dítěte v mateřské škole 199 Kč
199 Kč
rtf13.1.2020, Bc. Lenka Polášková
Počet stran: 4
Typ: Školství, ostatní
Vzor pro vytvoření individuálního vzdělávacího plánu.

Informovaný souhlas pro svéprávného pacienta - vzor ke stažení 299 Kč
299 Kč
rtf6.12.2016, Mgr. Magda Vavrušková, JUDr. Jakub Vozáb PhD.
Počet stran: 4
Typ: OSTATNÍ VZORY, formulář
Vzor ke stažení Informovaný souhlas pro svéprávného pacienta je vzorový formulář ke stažení. Stačí jej jen upravit pro potřeby konkrétního zdravotnického zařízení a můžete jej pak okamžitě použít v praxi. Vzor Informovaný souhlas pro svéprávného pacienta je ke stažení po jeho zakoupení, například bankovním převodem nebo platební bránou GoPay. Platba i stažení vzoru jsou jednoduché a nezaberou Vám více než pár minut. Poté Vám vzor Informovaný souhlas pro svéprávného pacienta zašleme jako přílohu emailu. Využijte i další vzory smluv ke stažení, např. kupní smlouva, smlouva o dílo, pracovní smlouva, plná moc nebo nájemní smlouva - velký výběr garantovaných vzorů smluv s jistotou aktuálnosti.

Informovaný souhlas zákonného zástupce nezletilého pacienta - vzor ke stažení 299 Kč
299 Kč
rtf13.8.2015, Mgr. Magda Vavrušková, JUDr. Jakub Vozáb PhD.
Počet stran: 4
Typ: OSTATNÍ VZORY, formulář
Vzor ke stažení Informovaný souhlas nezletilého pacienta je vzorový formulář ke stažení. Stačí jej jen upravit pro potřeby konkrétního zdravotnického zařízení a můžete jej pak okamžitě použít v praxi. Vzor Informovaný souhlas nezletilého pacienta je ke stažení po jeho zakoupení, například bankovním převodem nebo platební bránou GoPay. Platba i stažení vzoru jsou jednoduché a nezaberou Vám více než pár minut. Poté Vám vzor Informovaný souhlas nezletilého pacienta zašleme jako přílohu emailu. Využijte i další vzory smluv ke stažení, např. kupní smlouva, smlouva o dílo, pracovní smlouva, plná moc nebo nájemní smlouva - velký výběr garantovaných vzorů smluv s jistotou aktuálnosti.

Obchodní dopis vzor ke stažení zdarma
rtf6.12.2016, Verlag Dashöfer, spol. s r.o.
Počet stran: 1
Typ: OSTATNÍ VZORY, formulář
Vzor obchodního dopisu ke stažení. Jedná se o typický obchodní dopis, který zprostředkovává komunikaci mezi dvěma právnickými osobami. Tento dopis je ke stažení zdarma. Další vzorové smlouvy, např. kupní smlouva na auto, plná moc k přepisu auta, generální plná moc, pracovní smlova nebo smlouva o nájmu, jsou ke stažení po platbě například smskou nebo přes PayPal. Tyto vzorové smlouvy jsou vypracovány odborníky dle aktuálních právních předpisů, můžete se spolehnout na jejich obsahovou i formální správnost.

Další stránky: 1 2 3 4 5 6